Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 844
KANCLEX Porady Prawne Gdynia | Porady Prawne Gdynia

KANCLEX GDYNIA Prawo i Mediacje

KANCLEX to dwoje młodych prawników dla których świat nie kończy się tylko na paragrafach, a samo prawo jest przyjemnością. To pozwala spoglądać na każdy problem szeroko i z różnych perspektyw. Prawnikom z Gdyni towarzyszy świadomość, że nie można być specjalistą od wszystkiego, dlatego prawnicy z Gdyni skupiają się na wybranych obszarach prawa, świadcząc porady prawne w tych dziedzinach, które są im dobrze znane. Dzięki temu mogą zagwarantować Klientom wysoką jakość i wyjątkowość usług prawnych.

Porady prawne Gdynia:

Arkadiusz Zygmunt Kanclex Porady Prawne Gdynia

Arkadiusz Zygmunt współzałożyciel kancelarii prawnej KANCLEX i specjalista w zakresie prawa karnego oraz prawa organizacji pozarządowych.

Doświadczenie w zakresie obsługi stowarzyszeń i fundacji nabywał udzielając się w prawie 20-tu organizacjach o różnym profilu działania. Pracował także w sądach i zespołach kuratorskich, gdzie rozwijał pasję do prawa karnego. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a po ukończonych w 2014 roku studiach rozpoczął studia doktoranckie.

Jest certyfikowanym mediatorem Polskiego Centrum Mediacji, które z sukcesami prowadzi. W KANCLEX odpowiada także za sprawy spadkowe, które od czasu podjęcia studiów doktoranckich znalazły się w obszarze jego zainteresowań.

Gdy tylko czas pozwala, wyskakuje zza biurka i biegnie na ulice Trójmiasta, czy Warszawy, po których z pasją oprowadza turystów. Regularnie zdobywa nowe licencje przewodnickie, rozszerzając teren, którego piękno odkrywa przed gośćmi z Polski i ze świata. Prywatnie miłośnik historii, architektury i niepoprawny fanatyk STAR WARS.

Katarzyna Rolecka Hillar Kanclex Porady Prawne Gdynia

Katarzyna Rolecka-Hillar – współzałożycielka KANCLEX, specjalizująca się głównie w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, laureatka Nagrody Rektora w latach 2011-2014. Umiejętności zawodowych nabywała pracując w kancelariach radców prawnych, zajmując się głównie tworzeniem umów i obsługą przedsiębiorców. Dodatkowym doświadczeniem była praca w kancelarii notarialnej.

Wzbogacenie jej ścieżki zawodowej stanowiła praca w banku, dzięki czemu kompleksowo zajmuje się problemami bankowymi. Na co dzień współpracuje z firmą doradczą w zakresie prawa pracy.

Oprócz wykształcenia prawniczego jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu psychologii zwierząt oraz certyfikowaną instruktor jazdy konnej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz umiejętności jeździeckie, ćwicząc pod okiem zagranicznych trenerów. Współpracuje z ośrodkiem jeździeckim, także w zakresie obsługi prawnej.

Prywatnie miłośniczka historii i literatury, a także właścicielka rozbrykanych psa i konia, dzięki którym pojęcie „nuda” mogła ze spokojem wykreślić ze swojego słownika.

Porady Prawne Gdynia Godziny Otwarcia

Kanclex Porady Prawne Gdynia