Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 844
Oferta usług mediacyjnych. Rozwiązywanie sporów | Porady Prawne Gdynia

Mediacje. Rozwiązywanie sporów – OFERTA

Rozwiązywanie sporów Mediacje Kanclex usługi mediacyjne rozwiązywanie sporów

Mediacja potrafi uczynić cuda – jako prawnicy jesteśmy o tym przekonani.

Spór przed sądem nie zawsze przynosi oczekiwany przez strony efekt. Drogą, która pozwala stronom istotnie wpływać na sposób rozwiązania problemu, jest niewątpliwie mediacja.

Proces sądowy zamiast pogodzić zwaśnione strony, jedynie niepotrzebnie zaognia konflikt. Rozwiązaniem, które zadowoli obie strony oraz pozwoli na naprawę wzajemnych relacji jest mediacja.

Wizyta na sali sądowej to niepotrzebne napięcie i stres. Aby ich uniknąć, warto usiąść przy stole w towarzystwie bezstronnego mediatora.

Wybór mediacji gwarantuje mniej formalną, spokojną atmosferę, pozbawioną sztywnych procedur. Dużym atutem tej formy rozwiązania sporu jest czas, gdyż co do zasady, mediacja trwa krócej niż postępowanie sądowe.
Proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszego mediatora, który ukończył certyfikowany kurs prowadzony przez Polskie Centrum Mediacji i jednocześnie stale rozwija swoje umiejętności. Posiada wszelkie wymagane kwalifikacje do prowadzenia rozmów między skłóconymi stronami, odnosząc na tym polu sukcesy.

Jeżeli zależy Państwu na sprawnym, profesjonalnym i kompromisowym rozwiązaniu sporu, zapraszamy do kontaktu z nami.

Porady Prawne Gdynia Godziny Otwarcia

KANCLEX Porady Prawne Gdynia

Porady prawne Gdynia - Usługi prawne KANCLEX